» TUNING MOTOR PÁRTY XXI.

TUNING MOTOR PÁRTY XXI. se uskutečnila v termínu 18.-19.4.2014

Děkujeme všem, kteří si o víkendu našli cestu na letiště ve Vyškově, kde se konala tradiční Tuning Motor Párty. Již v pátek se vás sjelo opravdu mnoho, byla rekordní návštěvnost, počasí přálo a večerní párty, která probíhala do ranních hodin, stála za to! O půlnoci proběhl tradiční ohňostroj, za který děkujeme firmě Tiger. Jely se noční sprinty, které u vás mají velkopu oblibu a zároveň proběhla soutěž o Noční tuning, kde jsme z vašich řad vybrali tři porotce, kteří hodnotili tuto soutěž. V sobotu se jely od ranních hodin volné sprinty, probíhala soutěž Show&Shine, dB-drag, vystoupení kaskadéra Pavla Vika. Od 14:00 se jely měřené sprinty - Mistrovství ČR ve sprintech SMS, kde padla rekordní účast ve sprintech. Děkujeme všem návštěvníkům i pořadatelům za slušné chování a těšíme se opět na vás na letní Tuning Open Motor Party 11.-12.7.2014, kde vystoupí skupina Kontrafakt.

Důležité upozornění: V sobotu od 11:00 do 13:00 hod Volné sprinty, kde můžete neustále sprintovat, 11:00 - 13:00 Registrace do měřených sprintů, technické přejímky automobilů a motocyklů. Od 14:00 do 16:00 hod. Měřené sprinty, tři  až pět měřených jízd, dále budou probíhat volné sprinty až do 17:00 hod. V 17:00 bude vyhlášení výsledků a předání pohárů SMS.

Soutěže:  sprinty na 1/4 míle ve dvou drahách, 3 až 5 měřených jízd, dB-drag, soutěž Noční tuning, gumování, Drift Show, soutěž o Nejpočetnější  Klub o poháry, Miss Tuning. 

Doprovodný program: půjčovna supersportů za speciální cenu, motorová brzda, možnost svezení Hummer H1 - H2 přímo v areálu akce, kaskadérské vystoupení, tandemové seskoky, motokáry, čtyřkolky, paintball,  páteční večerní program, stripshow, erotická myčka, atd.

NOVINKOU BUDOU LETY VRTULNÍKEM ZA SPECIÁLNÍ CENU PŘÍMO NA AKCI.

Novinkou pro letošní sezónu jsou sprinty motocyklů. Podmínkou je dobrý technický stav motocyklu, ochranná kombinéza, ochranná helma. Každý z přihlášených ručí za technický stav svého stroje a veškerou zodpovědnost bere na sebe.

Sprinty: registrace budou probíhat od 10:00 do 13:00 hod., od 13,:00 do 14:00 hod. možnost nahlédnout do registrace soutěžících a popřípadě podat protest o nekorektnosti přihlášení soupeřů vozidel v dané kategorii. Začátek sprintů od 14:00 do 16:00 hod. - volné jízdy; od 15:00 do 17:00 se pojedou měřené jízdy, popřípadě se čas posouvá dle počtu přihlášených vozidel, pojedou se  tři měřené jízdy. Vyhlášení výsledků a předání pohárů ze sprintů bude probíhat na hlavním podiu od 17:00 hod. Před vyhlášením oficiálních výsledků budou neoficiální výsledky vyvěšeny u hlavního podia od 16:30 hod., kde bude možnost podat protest či další připomínky.

 


MISS TUNING: 1. místo - projíždka po okolí v v jednom z nejrychlejších sériových vozů - NISSAN GTR

Výsledky a fotografie budou zveřejněny v sobotu večer - po ukončení akce.

Připravujeme pro vás velkou páteční párty, kde vystoupí DJ LUXUS a další jsou v jednání.

Program:

Pátek:

 • 16:00 zahájení show, soutěž v gumování
 • 18:00 volné sprinty 
 • 20:00 diskotéka, večerní program, Velká taneční párty
 • 22:00 Noční tuning
 • 24:00 ohňostroj, strip show
 • pokračování veřerní párty

Sobota:

 • 7:00 otevření bran letiště
 • 9:00 zahájení
 • 9:30 soutěž gumování - 1.kolo
 • 10:00 volné sprinty -1.kolo
 • 13:00 vystoupení kaskadérů, Drift Show
 • 14:00 sprinty na 200m - meřené jízdy
 • 15:30 soutěže s rádiem Krokodýl
 • 15:30 vystoupení kaskadérů, Drift Show
 • 17:00 vyhlášení výsledků, předání pohárů
 • 18:00 ukončení akce

Hodonocení Show&Shine probíhá v těchto kategoriích:

 1. Škoda oldies scene (Felicie a starší)
 2. Škoda modern scene (Fabia a novější)
 3. VW scene
 4. Germany scene (včetně Ford a Seat)
 5. French & Italy scene
 6. Japan & Asia scene
 7. Others scene (včetně rat)
 8. Best of Best

Doprovodný program: kaskadérské vystoupení, čtyřkolky, minibike, paintball, bungee trampolína, vyhlídkové lety, nafukovací hrad

 

O místě konání:

Vyškov je okresní město ležící v severní části Jihomoravského kraje na řece Haná. Je vzdáleno asi 30 km severovýchodně od Brna. Leží téměř uprostřed Moravy na rozhraní Drahanské vrchoviny, Litenčických vrchů a nížiny Hornomoravského úvalu v nadmořské výšce m. n. m. Je jedním z hraničních měst regionu Haná. V roce 2011 zde žilo skoro 22 tisíc obyvatel.

Jeho historické jádro je městskou památkovou zónou. Býval nazýván "Moravské Versailles" nebo také "Hanácké Versailles". Místní železniční stanice se nazývá Vyškov na Moravě (název vznikl patrně pro jednoznačné odlišení od obce Výškova, jemuž se dal přídomek v Čechách).