» TUNING MOTOR PARTY VI.

 

Tuning Motor Party Vyškov VI.


Šestý ročník Tuning Motor Party ve Vyškově už nikdo nevrátí, což je škoda. Akce se dle našeho názoru opravdu povedla a sešlo se na ní 2000 vozů a téměř 8000 návštěvníků. Na plný plyn se program rozhořel už v pátek volnými sprinty a hlavně noční párty, která byla opravdu divoká. To se dalo vyčíst i z výrazů některých návštěvníků akce, kteří se po perné noci probouzeli do krásného a sluncem zalitého rána.

V sobotu se téměř celé odpoledne na hlavní výstavní ploše odehrávala soutěž Show & Shine. Porota složená ze členů týmu soutěže Tuning Cup vybírala ta nejlépe upravená auta v celkem patnácti kategoriích. Svou premiéru si ve Vyškově odbyl také Adam Králík alias AK 47. Jeho Škoda Rapid byla ozdobou akce a zaslouženě si odvezla pohár za nejlepší vůz srazu. Úplně jednoznačné to ale nebylo, velice zdatné soupeře měl Adam zejména v Darku Haumerovi (Peugeot 307CC) nebo Aldovi Kučovi (VW Golf IV).

Tradičně vysoký zájem byl také o sprinty na 200m. Představily se vozy jako Honda S2000, Honda Integra Type-R, Porsche 911 Turbo a další. V přestávkách sprintovacích klání zvýšil adrenalin všech přítomných také kaskadér Pavel Vik, který při posledním vystoupení předvedl divácky tolik oblíbený burn-out. Chybět v žádném případě nemohla ani EMMA společně s dB Dragem, soutěže určené všem, kteří mají místo mozku jeden velký reprák. A že jich bylo!

Menší kaňkou na akci byl lehká nehoda dvou motorkářů. Zde se na místě sluší poděkovat Michalovi F., který nezapřel svou profesi záchranáře a rychle zasáhnul. Výsledkem byl naštěstí pouze vyražený dech, pár odřenin a polámané plasty. Tímto bychom chtěli apelovat znovu na všechny účastníky srazu ... můžeme zajistit tisíc pořadatelů či členů ochranky, pokud se ale sami nebudete chovat civilizovaně, k ničemu to nebude ...

Závěrem bysme vás všechny rádi pozvali na blížící se Tuning Show Blatná, která se uskuteční ve dnech 8. – 10. 6. 2007 a tentokrát za účasti oficiálního Tuning Cupu! Velké překvapení pro vás chystáme také na VII. Tuning Motor Party do Vyškova (21. – 23. 9. 2007). Podařilo se nám zajistit eso českého freestylu Petra Kuchaře, který se představí se svou exhibicí. Tohohle blázna na dvou kolech si určitě nenechte ujít!!!

Fotky z akce třeba ZDE !!!!!